Вчора мав честь подарувати свою книгу “13 віршів або битва за Ірпінь змінила світ” Начальнику Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Герою України, генерал – майору Ігорю Гордійчуку. Навзаем отримав в подарунок посібник солдату ЗСУ, НГУ, ТрО України “Знищення російських танків”. Посібник супер. Знадобиться для наших ліцеїстів в вивченні предмету “Захист України”.
Дякую за Честь і Гідність!
Тримаємо стрій!
Слава Україні!
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)