Сьогодні зустрічався з людиною – легендою, письменником Василем Шаройко. Зустрічались в Будинку творчості “Ірпінь”. Аплодую і всі гратулюємо нескореному Українцю. Обмінялись книжками. Довгенько розмовляли, теревенили, гомоніли і договорились, що книгу спогадів будемо (і зробимо це!) друкувати до кінця року.Все таки я щасливчик. Зустрічі з такими велетнями нашого Духу надихають. Бо те, що я бачу в сьогоденні, як малоросія, зухвало, ординською ходою , намагається взяти реванш у вічній боротьбі з Україною – обурює! Не вийде. Все буде Україна.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)