Радник Голови ФПУ Мартинюк Сергій Якович 12 червня 2015 року, взяв участь в першому науково-практичному семінарі “Місцеве самоврядування в Україні та відродження економічно спроможних та убезпечених територіальних громад: роль держави в поєднанні з приватними економічними ініціативами”. Захід проходив за ініціативи Інституту законодавства Верховної Ради України за співпраці з асоціацією військових вчених – учасників бойових дій та ГО “Держава: всеукраїнська громадська ініціатива”. Мартинюк С. Я. передав вітання від голови ФПУ та вніс свої пропозиції щодо місцевого самоврядування.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)