Я, Степанюк Юрій Анатолійович щиро дякую пану Мартинюку Сергію Яковичу, голові Б. О. Благодійний медичний фонд “Лелеко” за надану можливість пройти курс реабілітації в санаторії “Сонячне Закарпаття”. Курс реабілітації проходив з 30 травня по 11 червня 2016 року. Також хочу подякувати Голові правління ПрАТ “УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ” пану Суботі Миколі Васильйовичу за розуміння і патриотизм. Окрема подяка всьому колективу санаторія за чуйність, патріотизм , ГАРНУ РОБОТУ! Дякую друзі спілчани! Слава нескореним!
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)