15 лютого, до депутата районної ради Мартинюка Сергія Яковича звернулась група Балтян зі зверненням: чому до цього часу, міська та районна Ради не ухвалили рішення про засудження агресії Московії та не визнала т.з. “ЛНР”, “ДНР” терористичними організаціями? Шановні друзі, земляки! Запити я подав, але мусимо зрозуміти: люстрацію в районі має робити громада, владу контролює громада, бюджет району контролює громада. Не будьте байдужими – йдіть на сесії, засідання комісій, круглих столів. Пишіть свої звернення в газети (у нас їх дві), виступайте на телебаченні (у нас їх – два). Інертність і байдужість – погані риси. Сміливо домагайтесь свого. Якщо не ми – то хто?
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)