10 лютого 2015 року, після тривалої перерви зустрілись побратими-майданівці Валерій Бабич та Сергій Мартинюк. В ході дискусії було обговорено подальшу допомогу фронту, співпрацю і плани на майбутнє. Також був розроблений логотип БО “Благодійний медичний фонд “Лелеко”. Майдан і повстання нескорених генів завжди будуть в наших серцях. “Ми маємо створити Нову Націю із попелу старої” – саме на цій ідеї друзі зосередять свою подальшу роботу.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)