Дуже влучно прокоментував зустріч неповторний Василь Неволов (все інше, дивіться на відео) – А вчорашній “свят-вечір” в конференц-залі Київського планетарію наповнився патріотичними турботами щодо імплементації довгоочікуваного Закону про українську мову як державну, розмовою стурбованою, часом навіть стривоженою і розпачливою, але , разом з тим, конструктивною і результативною… Її ініціювало Товариство “Знання” України з подачі авторитетного “світила-мовника” Івана Ющука, але суголосно приєднались письменники-спілчани, просвітяни і відомі митці, науковці і журналісти, педагоги і очільники патріотичних громадських об”єднань – і розмова видалась своєчасною, діловою та потрібною… Ось і частина присутніх на розмові “апостолів державної мови” на цій світлині… Тут їх одинадцять, дванадцятий – Людмила Чечель – зробила цю світлину… Будемо сподіватись на результативність праці цього стурбованого інтелектуального зібрання! — разом із Іван Ющук, Олесь Харченко, Галина Яблонська, Vasil Kusherets, Василь Василашко, Luda Vesper та Сергій Мартинюк
Суспільне обговорення нового закону України "Про мову". Доповідач – професор Іван Пилипович Іщук.
Publiée par Kostjantyn Zacarnyj sur Jeudi 12 septembre 2019