Дякую друзі – рухівці за нескореність. Для мене і багатьох ветеранів Одеського Руху гасло: “Україна понад усе” сенс життя. Ми були, є і будемо! В далеких 90-х роках ми носили карти в кишенях і доводили, переконували, що Україна завжди була вільною і нескореною державою. Ми перемогли! Ми завжди будемо перемагати. Сьогоднішні труханівці закінчаться, як пішли в небуття комуністи. В Одеському краї ми є міцним камінням, а чужинці як вода – протече повз і потече далі. Слава нескореним! — разом із Михайло Кузаконь.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)