Читала вночі Сергія Яковича Мартинюка. Закохалася, як у Бабеля свого часу. Тільки Сергій Якович пише українською. Моя Одеса взагалі українська – переконувалася в цьому не раз. Прокинулася, а тут звістка – у Сергія Яковича онука народилася. Радійте! Вітайте! Слава роду Мартинюків й українському непереможному (літпортрет про С.Мартинюка називається “Народжений перемагати) народу!
Вітання Лілії Максименко письменнику Сергію Мартинюку 8.08.19 року
- 12 Серпня, 2020
- 10:30 pm
- Відгуки
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/32643290_1551150851673618_5365330745969606656_n.jpg)
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Вам також может сподобатися:
Подяка від Степанюк Юрій Анатолійович
2 Липня, 2016
Подяка від Сергія Горніка з дружиною Світланою
28 Грудня, 2015