Дякую долі, що звела мене із чудовою людиною, письменником Сергієм Мартинюком: багатогранною талановитою людиною, майстром своєї справи. Щира подяка Пану Сергію та Благодійному Фонду”Лелеко” за вклад в реабілітацію воїнів АТО, та їх реалізацію програми допомоги вимушеним переселенцям із Донбасу. Щасти Вам у всіх творчих починаннях.
Подяка Андрія Катруца письменнику Сергію Мартинюку
- 12 Серпня, 2020
- 10:18 pm
- Відгуки
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95024979_1188197824905732_249179846301712384_n.jpg)
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Вам також может сподобатися:
Подяка від Степанюк Юрій Анатолійович
2 Липня, 2016
Подяка від Сергія Горніка з дружиною Світланою
28 Грудня, 2015