І на завершення літопису цього дня, літа – 2020 трохи позитива в стрічку новин від Лелеко. Цілий день був в Одесі, зустрічі, друзі, плани, спілкування. Мене це заспокоює і позитивно впливає на нервову систему. Рух це життя, а життя заради України – життя це Рух. Мені не вистачає в Одесі шарму і жартів моєї юності. В сьогоденні забагато вірмен, болгар, турків, арабів. Щось занадто активно ділять Одещину на сфери впливу вірмени і болгари. Дивіться не запаліть вогонь уроків навчання, як треба поводитись в Одесі і Україні. Боляче тікати буде на поломаних ногах. А це не за горами. Багато нарікань чув сьогодні від друзів. Вважайте цей пост дружньою порадою.
А позитив і фото з Чорноморська. Нічний шик міста, яке себе поважає і знає собі вартість. Завтра буде обов’язково.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)