Триває благодійна акція «Ваша підтримка – наша перемога».

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”0″ images=”792,790,791,793,794,795″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]27 січня Б.О. Благодійний медичний фонд «Лелеко» провів благодійну акцію на підтримку українських добровольчих батальйонів «Айдар», «Донбас». Голова фонду пан Мартинюк Сергій передав (кинув у скриньку для пожертв) батальйону «Айдар» 244 гривень, батальйону «Донбас» – 200 гривень. Ці гроші були зібрані в скриньку в фойє будинку ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» з моменту початку безстрокового Благодійного медичного марафону «Ваша підтримка – наша перемога» по сьогоднішній день.
До акції долучилась звичайна українка, патріотка свого краю пані Миляновська Вікторія Олексіївна, яка на суму більше ніж 2000 гривень закупила для захисників України спідню білизну, светри, рушники, шкарпетки, зубні щітки, зубні пасти, консерви.
Від імені батальйону «Айдар», щиру подяку висловив голова волонтерської служби пан Михайлюк Михайло та від «Донбасу» – боєць батальйону «Донбас» пан Довженко Володимир. В цей же день ввечері, волонтер Михайлюк Михайло вирушив з допомогою на фронт.
Велике щире дякую пані Миляновській Вікторії за патріотизм та допомогу воякам. Це приклад того, чому московити ніколи не розуміли наше серце і душу. Нас можна зігнути, але зламати неможливо, нас можна завоювати, але підкорити неможливо. Такі ми є і такими будемо. Пані Вікторія – ще раз спасибі![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram

Вам також может сподобатися: