Розміщенням і харчуванням постраждалих бійців

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”0″ images=”783,786,784″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]23-24 січня Голова Б.О. Благодійний медичний фонд «Лелеко», Радник Голови ФПУ Мартинюк Сергій Яковлевич, опікувався розміщенням і харчуванням постраждалих бійців із зони АТО в санаторії «Україна» в смт.Ворзель. В результаті непростих перемовин, сторони порозумілись на компроміс.
26 січня Б.О. Благодійний медичний фонд «Лелеко» перерахував на рахунок санаторія «Україна» 9948,50 грн. на лікування, харчування і проживання бійців АТО.
Також 26 січня пройшла зустріч заступника Голови ФПУ пана Саєнка Володимира Володимировича з представниками Г.О. «Спілка учасників ветеранів інвалідів АТО та бойових дій» скорочено «СУВІАТО» в особі заступник голови «СУВІАТО» пані Кравчук Ірини Михайлівни. В перемовинах також прийняв участь Мартинюк С.Я.
В ході перемовин досягнуто домовленість про співпрацю та допомогу постраждалим учасникам АТО.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram

Вам також может сподобатися: