Нескорена Україна. Альманах. Книга третя. Сторінка 59 – 61 є і моя добірка. У поезії багато зорових образів. Голоси поезій звучать тихо і проникливо, дещо ідеалізовані і в чомусь романтичні. Особисті і пахнуть порохом, і надією. Особисто мені альманах припав до душі. І не тому, що є і мої твори. Дочитував в метро і можу сказати, що Україна Переможе! А ця унікальна збірочка поза часом. Вона прекрасна! Дякую Михайло Сидоржевський і Ніна Шаварська! і невеличкий вірш: — Люба моя! Я для тебе Впірну в Чорне море! — Любий мій! Боюся спитати… Де ти літав? Коли… Я з тобою навіки. Війна. З неба веселкою і світом. Війна. Між хмарами і сонцем. Війна. Я повертаюсь лелекою. Війна. Я повернувся янголом. Оберігаю. Я біля тебе. Назавжди. Пробач мені… Моя Кохана…
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)