Допомагати людям за покликом серця Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом..Ліна Костенко.Велика честь для мене особисто отримати таку високу відзнаку від Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з рук офіцера запасу, капітана, голови Бучанської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Спілка офіцерів України», українського письменника, мого побратима, члена Ірпінської ДФТГ Сергій Мартинюк.
З нами Україна в серці! Боремося за свою свободу!
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)