12 березня 2015 року, Б.О. “Благодійний медичний фонд “Лелеко” передав гуманітарну допомогу, яку зібрано під час благодійного марафону в будинку ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”. Волонтерська група також взяла з собою прапор ФПУ. Переконаний, що це правильно. Федерація профспілок багато робить для бійців на фронті, вимушених переселенців, їхнім родинам. Волонтер Віктор Гана, до слова колишній співробітник ФПУ, з гордістю прийняв допомогу і прапор. Наша волонтерська колона буде зупинятися в профспілковому медичному закладі м.Слов’янська. Дякую всім, хто надавав гуманітарну допомогу і слава Україні!!! На фото: голова фонду “Лелеко” Мартинюк Сергій, волонтер Гана Віктор, водій – Бондаренко Віталій.
![May be an image of 3 people, including Сергій Мартинюк](https://scontent.fiev27-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/11060847_672984666156912_61716864339990783_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=-Yd05qqpqncAX-IGfKX&_nc_ht=scontent.fiev27-1.fna&oh=41ec7fd060e7d08297a72b9dbafc0ee8&oe=6071B49C)