Сьогодні відбулась цікава і дружня зустріч журналістів з Народним Рухом України за чаєм напередодні історичних подій. Директор інституту української мови Павло Гриценко висловив своє бачення розвитку і утвердження української мови. Хочу подякувати друзям і Івану Дутчак за організацію зустрічі. Намітили план дій. В кінці зустрічі прийшла новина, що мертвечук звернувся до пуйла по допомогу встановити “мир” в Україні. Це нас трохи засмутило, бо деж ми всіх “мировстановителей” ховати будемо. Жодних цвинтарів не вистачить. Але потім дійшли висновку, що нічого повідкриваємо нові. Приєднуйтесь до Народного Руху України.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)