Сьогодні вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні. Запалив свічку і поклав квіти, ще о 10.00. Багатолюдно і урочисто, сльози мимоволі, по зрадницькому, набігають на очі. Друзі, я пам’ятаю, я не забув. Ви, всі в моєму серці… Дякую пані Наталії і пані Тамарі за паперові янголятка і мужність. Окрема щира дяка і шана всім друзям – Майданівцям яких знаю і не знаю, з якими вітався і з якими не встиг привітатися. Добре, радію, що Ви живі і такіж нескорені. Не можу більше писати. Це не свято, це пам’ять.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)