Вийшла у світ книга поета Михайла Боярка “З Україною в серці гарячім”. Це красиве патріотичне видання. Від видавництва “Міленіум” вітаю автора і керівника цього видавничого проекту Сергій Мартинюк, завдяки енергії та організаторському таланту якого став можливим цей проект. Такж вдячність управлінню гуманітарного розвитку Бориспільської районної адміністрації, яке підтримує своїх талановитих земляків.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)