Сьогодні (4 листопада 2019) отримав квиток Члена Національної спілки журналістів України. Нарешті і я щасливий. Не минуло і 50 років. Ще в дитинстві мріяв про це. Мріяв про літературу і журналістику. Але (щоб не говорили, а мені подобається це слово “але”) не так сталося, як гадалося, АЛЕ… і все одно скрутили долю вузликом і йдемо своїм шляхом. Пам’ятаєте наше прадавне: Істину треба не пізнавати. Її треба створювати. Створюємо разом.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)