Українська літературна газета №19 (259) від 27.09.19 року. Мені приєно, що Володимир Петрук написав свою думку і зробив декілька зауважень. Зараз готується нове видання книги і саме Володимир Петрук консультуе. Зізнаюсь, що завжди почесно і приємно коли твої твори визнають самі письменники.
“Московіада Сергія Мартинюка” – стаття-рецензія кандидата історичних наук Володимира Петрука на мою книгу “Горжусь, что я Украинец”. Дякую.
P.S/ – Гасло газети – ШАНУВАТИ ТРАДИЦІЮ І ЛАМАТИ СТЕРЕОТИПИ.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)