Сьогодні (16.09.20 року), мав пречудову зустріч зі своїм старим другом, журналістом, письменником Віталіем Тарасенко. Після нашого спільного проєкта “Футбол і профспілки” обговорювали, ще один спільний проєкт на спортивну тематику. Я переконаний, що проєкт треба втілювати в життя. Це і обговорювали за кавою. Я полюбляю пити каву в Будинку кіно на Саксаганського. Там повітря насичене творчістю. Книгою ‘Футбол і профспілки” я пишаюсь. І ще, як заключний штришок, творімо і радіймо успіху колег, друзів, побратимів. А книгу і нову книгу обов’язково напишемо і надрукуємо в найближчий час.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)