Сьогодні (1 липня 2020 року) нарешті отримав книгу Віталія Тарасенко “Футбол і профспілки. Історія футбольного профспілкового руху в Україні”. Пречудова книга. Я написав післямову і редактор цього видання.
Тепер про саму книгу. Мені дуже імпонує вислів – “Хочеш розказати історію народу, розкажи історію однієї людини” – Арістотель. Книга про шлях розвитку футбольної профспілки в Україні і не тільки. Книга написана жвавою динамічною мовою. Поряд з історичними футбольними подіями відбувається безліч справжніх, майже детективних історій. Це й не дивно бо історію пишуть неординарні, ні на кого не схожі особистості. Як сказали б політтехнологи – “особистості з Харизмою”…
Радію, що я і мій фонд “Лелеко” причетні до виходу цієї книги. — разом із Віталій Тарасенко.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)