[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”0″ images=”926″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]22 квітня 2015 року голова Б.О. “Благодійний медичний фонд “Лелеко” Мартинюк Сергій Якович передав 276 гривень волонтеру Віктору Гана із волонтерської спілки “Злые еноты”. Ці гроші були зібрані в скриньку будинку ПрАТ “Укрпрофоздорониця”. Сьогодні машини з гуманітарною допомогою для наших бійців ідуть на фронт. Бажаємо нашим славним волонтерам щасливої дороги.
Слава Україні![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)