Козацтво це не ідеологія – це світогляд нації

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”0″ images=”912,913,914,915,916,917″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]21 березня 2015 року, в моєму розумінні, історичний день. В училищі зв’язку відбулось Всеукраїнське козацьке коло (рада).
Найкращі представники козацтва України обговорювали питання створення козацького полку “Велика Україна”. На початку кола присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів. Для скептиків – я розумію, що створення козацького підрозділу вже перезріло, його треба було робити ще вчора, але я також розумію, що влада панічно боїться стародавнього українського духу. Влада боїться нас (косаків) більше ніж сепаратистів, тому Всеукраїнське козацьке коло – це успіх і перемога. Дивина – Європа живе за Конституцією Пилипа Орлика, а війська європейських держав створені та діють за проектом УВО Євгена Коновальця. А ми пасемо задніх. Питання чому?
Козацький полк буде складатися із п’яти куренів (батальйонів). Полк буде користуватись козацьким звичаєвим правом. Як радник голови ФПУ Мартинюк С.Я. відзначив великий вклад Федерації профспілок і особисто Осового Григорія Васильовича. ФПУ має стати об’єднавчим місточком для гуртування нації.
Сподобався виступ командира чеченського підрозділу: “Такой страны, как Украина, на территории Европы нет. Берегите Украину! Победите вы, победим и мы. Мы боремся за нашу общую победу”. Гарні слова. Велика подяка за підтримку і боротьбу.
Обговорення і виступи були бурхливі і різні, але головне зробили – полк створений. Як отамана Балтського округу, Мартинюка С.Я. обрали до ради старшин полку. В той же день пройшло перше засідання ради старшин. На раді затвердили структуру і підрозділи полку. Також прийнято рішення про встановлення пам’ятників Гетьману Мазепі у містах Вінниця і Полтава.
Окрема подяка за організацію козацького кола пану Владимиру Волкову та народному депутату Гарбузу Ю.Г.
P.S.: Голова Б.О. “Благодійний медичний фонд “Лелеко” Мартинюк С.Я. заключив меморандум про співпрацю з козацьким полком.
Всім нам успіху і перемог.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram

Вам також может сподобатися: