Березін Володимир Володимирович

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”3″ images=”613″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]”Кожен хоче, щоб правда була на його боці, але не кожен хоче бути на боці правди.
Я, Березін Володимир Володимирович, запевняю Вас, що мій друг дитинства Мартинюк Сергій завжди на боці правди.
З паном Сергієм ми виросли на одній стороні – Красний Яр в місті Балта. Він завжди був такий непохитний і цілеспрямований.
Я останні роки мав проблему з отриманням паспорту громадянина України. Мене ігнорували, не хотіли зі мною спілкуватись та робили вигляд, що мене нема, через мою судимість. Дивна річ, приїжджим кавказцям видають, а мене, на рідній землі, ігнорують. Було відчуття чогось гидкого. Я звернувся по допомогу до депутата Районної Ради Мартинюка С.Я. Паспорт видали дуже швидко та принесли вибачення. Сергій Мартинюк – це джерело нашої сили, патріотизму та віри, його діяльність викликає страх і ненависть українофобів. Він несе віру, яка вже ніколи не зникне за хмарами тих, хто ненавидить все українське, я це бачив власними очима.
Також хочу висловити подяку Благодійному медичному фонду “Лелеко”, в особі директора Мартинюка С.Я., за моральну та фінансову підтримку.”[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram

Вам також может сподобатися: