Спогад від 8 березня 2022 року. На дошці написана Тема уроку: “Як краще мочити москаля”.
Мої вітання всім справжнім, гідним, незламним!13 день опору москвинським загарбникам. Як же я хочу написати журналістський репортаж про Героїчний Ірпінь і Приірпіння і справжніх левів – оборонців свого краю. Але сьогодні я солдат України. Це головне в реаліях сьогодення. Книги і репортажі напишемо після нашої Перемоги. Стоїмо. Віримо в себе! Віримо в ЗСУ! Віримо в Україну! Слава Україні!
![На зображенні може бути: 1 особа та текст](https://scontent.fiev27-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/376858207_6315578131897509_446635624764067745_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=HOFkonF7AtMAX8okbw7&_nc_ht=scontent.fiev27-1.fna&oh=00_AfAIyYDZcxeG0cET-oyRd-8mNgLvCtQO2UcgpfXnrmqg-g&oe=6503EA1D)