Сьогодні в Ірпінській міській публічній бібліотеці ім. Максима Рильського зустрічався з Володимиром Володимир Симоненко Обговорювали його вступ до спілчанської спільноти НСПУ. “Поетичне слово Володимира Симоненка завжди цікаве і сміливе. Жодне творче зібрання не залишається без декламування його патріотичних віршів. На найкращій землі, Де зростають малі, Стануть вулиці Ваших імен, Понесуть журавлі На високім крилі Вашу славу і гордість Знамен… “(Збірка “Кімната неба”)”. Це рядки з рекомендації Валентина Валентин Собчук Підтримую висновок з рекомендації “Наша спілка в особі Володимира Симоненка матиме непересічну постать, який стверджуватиме рідне слово в поезії”. Дякую Валентину Собчуку за рекомендацію і підставлене плече допомоги колезі по перу. І наостанок – доля шанує сміливих.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)