Презентація книги “Бучанський щоденник” Сергія Куліди в Бучі. При свічках, ліхтариках, але в прекрасній обстановці. Серед друзів і шанувальників літературного слова. Скажу просто – сумно нам не було. Серед незламних і гідних патріотів рідного краю. Користуючись нагодою представив свій творчий доробок “13 віршів або битва за Ірпінь змінила світ”. Я був модератором. Ігор Бартків допомагав проводити презентацію. Створили історичний клуб по популярізації і дослідженню Приірпіння. Запропонував клуб назвати “Лелеко”. Рухаємось і наближаємо перемогу над рашистами. Дякую всім, хто завітав на презентацію. Робімо маленькими справами великі. Віримо в себе. Віримо в Україну!
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)