За червень місяць 2017 року Б.О. “Благодійний медичний фонд “Лелеко” посприяв в наданні санаторно- курортної реабілітації 5-м воякам, учасникам війни з московією. Зокрема пані Прокоп’єва Ніна Анатоліївна війсковослужбовець батальону ім. генерала Кульчицького отримає медичну допомогу в санаторії Шаяни. Уклін друзі за те, що живі і нескорені, даєте достойну відсіч ворогу. Знаєте в чому програли “Путін і ко”? Вони не очікували такого спротиву, вони чекали квітів і посмішок. Згадайте черги в військоматах в 14 році… Ми завжди були вільними і непокірними. Були, є і будемо! Слава нескореним!
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)