Доброго ранку. Ми з України. Україна стоїть. На протязі віків нас гнули, а ми не гнулись. Нас знищували голодом, а ми живемо в наших дітях і онуках. Ми були, ми є, ми будемо. Слава Україні! І заключний штришок: одне із перших фото. Мисливська зброя і сила духа – все що було на 24 лютого. Дякую всім гідним і незламним, хто став на захист України з перших днів. Ми з України. Нас можна завоювати, але підкорити неможливо. Для московитів – ласкаво запрошую до пекла. Мсклм тут не раді і вони тут зайві люди.
![Возможно, это изображение 1 человек и на открытом воздухе](https://scontent.fiev27-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/276023160_4731310033657668_4499583147992948081_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=qGj-YhocZQIAX_o16Ij&_nc_ht=scontent.fiev27-1.fna&oh=00_AT-z13Sd2aA4VjipDJvpoXIb2Xg_cMu5uqmU2JgrhxJFYg&oe=62A19180)