Друзі отримую багато питань, чи пишу в сьогоденні? Хочу поділитися творчими планами. Майже готова до друку нова книга. Робоча назва “Я не стану на коліна перед окупантом”. Зміст: 2 п’єси, повість, оповідання. Звичайно будуть твори про профспілки: видатних діячів ФПУ, акції протестів, зміна поколінь. Хоча є думка, про ФПУ видати окремою книгою. Видавати буду в видавництві “Український пріоритет”. Наразі є побутові проблеми, які я вирішую. Так воно і буде! Слава нескореним.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)