Вітаю, Сергій! Хочу висловити Вам слова вдячності як Голові Б.О. “Благодійний медичний фонд “Лелеко” за надану можливість пройти курс реабілітації та пролікуватись в санаторії “Карпати”. Також, дякую Голові Правління ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” пану Суботі М.В. за патріотизм, розуміння проблем захисників країни. В той час, коли одні тільки декларують добрі наміри до вояків, є інші, які роблять з щирим серцем необхідну справу – підтримують бійців АТО. Слава нескореним! З повагою Максимова Олена, вояк, учасник війни.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)