Сьогодні в Ірпінському історико – краєзнавчому музеї відкрилась виставка картин “Трьохграність” Владіслава Задворського. Я невимовно тішуся, що встиг і зміг бути присутнім на відкритті. Мої враження, що картини випромінюють живе світло. І ще про світлі фарби. На мою думку гості і поціновувачі творчості пана Влада були зачаровані надзвичайною реалістичністю світла на картинах. Його картини запрошують до спілкування, роздумів, натхнення, бажання і самому спробувати взяти до рук пензля. І ще головне – фантастичні українські пейзажі. Запрошую до музею. Мистецтво – сенс життя Владіслава Задворського. І наостанок – щира подяка Анатолій Зборовський за особливу Ірпінську шляхетність і Ірпінську гордість до своєї справи.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)