Цікава зустріч з письменником із В’єтнама Ву Туан Хоангом. Обмінялись подарунками – книгами. Я розказав про свій Балтський край, він про себе. Домовились про видання книг. Сподобалось, що він вибачився, за те, що не встиг досконало вивчити українську. Як почув, так і на серці повеселішало: – Не перевелися козаки – Українці в Україні. Вибачаються, що не вивчили ще досконало Українську мову. Так, що, буде у нас все добре! А Ви думали, що?..
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)