Я, Заремба Юрій Михайлович війсковослужбовець НГУ ВИСЛОВЛЮЮ ЩИРІ СЛОВА ВДЯЧНОСТІ — Голові Б.О. “Благодійний медичний фонд”Лелеко” пану Мартинюку Сергію Яковичу за надану можливість пройти курс реабілітації в клінічному санаторії “Хмільник”. Також дякую голові правління ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” пану Суботі Миколі Васильовичу за патріотизм і допомогу багатьом учасникам війни. Спасибі всьому колективу “Хмільника” за професіоналізм, людяність, доброту! Слава Україні!
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)