Б.О. “Благодійний медичний фонд “Лелеко” надав допомогу в виданні збірки віршів відомому Балтському поєту і достойному журналісту пану Михайлу Гершковичу. Можна вигнати Українця з України, але неможливо вигнати Україну з серця Українця. Друже мій, щиро дякую за патріотизм і любов до рідного краю. Я переконаний, що твоє ім’я і вірші займуть достойне місце в новітній історії Балтського краю! Слава нескореним.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)