Я, Францев Дмитро Вікторович щиро дякую своєму побратиму – Майданівцю, Голові фонду “Лелеко” Мартинюку Сергію Яковлевичу за турботу і розуміння проблем, які є у нас – ветеранів бойових дій. Також висловлюю щирі слова подяки керівництву ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”, а саме Голові Правління Суботі М.В. та Голові Наглядової ради Романюку О.І. за надану можливість пройти курс лікування в санаторно – курортному комплексі “Миргородкурорт”. Гарний, чудовий санаторій і достойний, професійний колектив. Слава Україні!
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)