19 грудня 2014 року, Благодійний медичний фонд “Лелеко”, разом з головою Київської міської організації профспілок працівників хімічних і нафтохімічних галузей України пані Іриною Олексіївною Стеблик, за сприяння пана Мойсюка Василя Сильвестровича та голови Київської міської організації профспілок Мельника Валентина Петровича провів благодійну акцію. В Українському домі проходила вистава до Новорічних свят «Пригоди козаків у Китаї». Це головна профспілкова ялинка Києва. Це свято відвідали діти євромайданівців та учасників АТО. Діти та присутні були в захваті. Дякуємо фонду «Лелеко» та профспілкам.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)