Я, Гарбулінський Микола Михайлович, майданівець, волонтер, хочу висловити слова подяки побратиму майданівцю пану Мартинюку Сергію Яковичу, голові Б.О.” Благодійний медичний фонд”Лелеко” за надану можливість оздоровитись в санаторії м. Моршина. Щира вдячність голові правління ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” пану Суботі Миколі Васильовичу та всьому колективу санаторія за патріотизм! Оздоровлювався в жовтні 2015 року. Слава Україні!!!
![](https://scontent.fiev27-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/905718_789695031152541_2912423535799436504_o.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Tvs6xIJi7NoAX8qN-_Z&_nc_ht=scontent.fiev27-1.fna&oh=0d23935f3bae6597d9fe53284cae13ec&oe=5FDE3A00)
![](https://scontent.fiev27-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/12241030_789695027819208_7687316551430731569_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=6hurxtEXbP0AX8zlZB5&_nc_oc=AQmhi1CpCSFm6KHJfhppmhGNiIzs5HDhpQIiOJEXgNieOQWw-YbvkhSocxzg96EBVpg&_nc_ht=scontent.fiev27-1.fna&oh=83fdc3df53f4e24c295b9cbad1f3bb46&oe=5FDCBA9C)