Сьогодні (27 жовтня 2019 року) був на пречудовій презентації книжки “Бабай-Ага і козак Невидим” Лесі Мовчун в НСПУ. Величезна хвиля позитиву, щасливі обличчя дітлахів – це і є письменницьке щастя. Мені імпонує пані Леся, вона створює себе сама і вона, не є, ні до кого подібною. Вона сповідує простоту і порядність, щирість і майстерність. У неї різні тональності – від козацької романтики до натяку на правдиву історію. Прочитаєш монолог козака Невидима і в уяві постає постать князя Святослава і його величне “Іду на Ви…” Дякую пані Лесю за гарну презентацію і щиру Українську наснагу. Ви щира людина і охоронець Українських цінностей, і маєте свій неповторний письменницький стиль.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)