Сьогодні (22 жовтня 2018 року), в товаривстві “Знання України” відбулась лекція І. П. Ющука “Українська мова – надбання тисячоліть”. Гарна дискусія і вдячні слухачі. Захоплююсь цим нескореним Українцем. Для цієї людини не підходить жодне звання. Він – Ющук!
Домовились ввести нові гасла в підручники для шкільної програми: “Українська мова – мова Переможців”, “Я Українець і маю розум Переможця”, “Розмовляти українською не соромно, соромно нею не розмовляти”. Приєднуйтесь друзі – маленькими справами творимо великі здобутки.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)