3 жовтня Голова Б.О. “Благодійний медичний фонд Лелеко” Мартинюк С.Я. надав благодійну фінансову допомогу отаману Чорноморського Козацького Війська генерал-отаману УК Петько А.І. Допомога здійснена для проведення козацького фестивалю до дня Українського Козацтва 14 жовтня в м. Одеса та м. Овідіополі. Ми такі є і будемо. Балтські козаки- характерники, Ми сильніші долі і крові, Сонце і місяць зупинимо! Слава нескореним! Слава Україні!
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)