Славний Андрієвський узвіз. Початок червня. Мене завжди приваблює це гарнюче містечко в місті Києві. Воно загадкове і щире, таємниче і відкрите, фартове і привітне, дихає юністю і вічним коханням, гарнюче і надихаюче на нові звершення. В цей день ми були там на підтримку проекту по назві сквера на честь В. Сліпака. Ми з дружиною підтримували і без мітінгу, але я хотів, щоб онук побачив і почув виступаючих і подихав повітрям мистецтва і шарму, волі і гідності саме нашого Андрієвського узвозу.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)