-Поспішати не треба, треба йти правильним шляхом.–саме такий висновок я зробив на святкуванні 85- річного ювілею Івана Пилиповича Ющука. Щирі вітання, Іване Пилиповичу, з найкращими побажаннями! Велике спасибі за те, що зробили, робите і будети робити для України! А ми будемо продовжувати Вашу справу і робити Україну квітучою і сильною. Головне йти правильним шляхом. Слава нескореним! Слава Україні.
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)