Письменницький літопис. Балти – народжені перемагати. Вересень 2018 року

Наше балтське повітря, як і сама Балта з якимось цікавим вибриком, з якимось смаколиком. Балтські пагорби – столиця митців. У нас сила силенна митців- поетів, музикантів, композиторів, співаків, танцюристів, краєзнавців, кобзарів, письменників, гумористів, лицарів степу-орачів, народних умільців, театралів, газетярів, телевізійників, сатириків, акторів, відомих вчених, відомих лікарів, космонавтів, архітекторів, будівельників. Всі ці митці зі своїми вибриками і смаколиками, як і наше Балтське повітря. Але всі єдині в одному – “Балти – народжені перемагати”.
Зробив невелику презентацію нової книги “Народжені перемагати”. Не міг не зробити, бо давав слово, що перші примірники привезу в Балту. Подарував один примірник в наш музей. Майже готовий до друку перший примірник альманаху “Балтське коло”. Залишилось виправити деякі розбіжності. Вирішили створити і впровадити літературно – мистецьку премію. Деталі доопрацюю в Києві. Ну все надихався вибриками і смаколиками – треба повертатись в Київ.
Прошу вибачити якщо не завітав до когось на гостину. Фото ставлю з Вадимом Вінярським (хоча їх було дуже багато). Колись напишу окрему статтю про нас і наші справи. Дякую пану Вадиму за дружбу, вміння дотримуватись слова, наполегливість, любов до рідного краю, сміливість, нескореність, гідність і мудрість. У нас все вийде. Балти – народжені перемагати!!!

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram

Вам також может сподобатися: