Бомбезна і продуктивна зустріч з професором Леонідом Шморгуном. Леонід Григорович є головним редактором науково-практичного журналу “Проблеми інноваційно-інвестиційного розвитку”. Суперовий журнал. Журнал має свою широку аудіторію і постійне коло високопрофесійних авторів і єкспертів. Видання ставить за мету висвітлення широкого спектру проблематики інноваційного розвитку різних галузей економіки України, покращення інвестиційного клімату в Україні. Воно і не дивно. Держава тримається на успішній економиці. Домовились про співпрацю між БМФ “Лелеко” і редакцією часописа. Будемо співпрацювати і допомогати розбудовувати Україну.
Більше на сайті – http://leleko.org.ua/
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)