Сьогодні мав зустріч з побратимом Миколою Івановичем Онищуком. Я його знаю, як людину яка протистоїть викликам сьогодення. Козак і активний громадський діяч Макаріва, заступник голови Макарівської спілки учасників б/д та волонтерів. Він для мене трохи філософом. Домовились разом приймати участь (або допомагати) в виборчій компанії. Дякую друже Миколо за спілкування і позитив.
Більше на сайті: http://leleko.org.ua/
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)