Допомога в оздоровленні і проходження курсу реабілітації учасникам війни з Московією

Б.О. “Благодійний медичний фонд “Лелеко” в липні, серпні, вересні надав допомогу в оздоровленні і проходження курсу реабілітації учасникам війни з Московією та членам їхніх родин. Це 19 дорослих, 11 діточок. Велика подяка голові правління ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” пану Суботі М.В., директорам санаторіїв за патріотизм і розуміння.
Шановні друзі-вояки! Отримати путівку на оздоровлення можна на місцях, в центрах соціальної допомоги! Надаєте довідку учасника б\д і обираєте санаторій. Якщо центр ( наразі таке є)відмовляється надавати путівку в санаторії ФПУ, телефонуйте до мене або до голови будь якої первинної профспілкової організації, в отримані путівки допоможемо! Наші профспілкові санаторії з радіст’ю допоможуть в реабілітації. Наші лікувальні заклади одні із найкращих. Голова ФПУ пан Осовий Г.В. тримає це під контролем! Вояки не мають бути заручниками політичних амбіцій.
30 вересня Наглядова рада ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” надала можливість в жовтні пройти курс реабілітації 3 воякам. Слава нескореним!

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram

Вам також может сподобатися: