Голова Б.О. “Благодійний медичний фонд “Лелеко” Мартинюк С.Я.: Хочу висловити слова щирої вдячності пані Саєнко Володимиру за допомогу в організації спортивних змагань серед колективів профспілок агропромислової галузі Херсонської області та нагородження переможців сертифікатами на оздоровлення в профспілковий санаторій “Березовий гай”. Дякую за патриотизм, нескореність, співпрацю з фондом “Лелеко”. Слава нескореним!
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)